נובמבר 29, 2023

אם אתם מחפשים דרכים להפחית במשקל בצורה אפקטיבית, בריאה ופשוטה, בוודאי שמעתם משהו על הטרנד של דיאטות השייקים. למעשה, לא מדובר במגמה ממש חדשה והיא נמצאת עימנו כבר כמה שנים, כך שקיימות גישות ושיטות שונות לנושא.

כדי לסבר את האוזן נביא כדוגמא את דיאטת השייקים שמציעה אחת החברות היותר מוכרות בתחום, היא הרבלייף.

הכי חשוב – לעשות את זה בריא ומאוזן

כאמור, יש בשוק הרבה מאוד דיאטות שייקים שלכל אחת מהן יש את המאפיינים שלה, חלק יותר אגרסיביות וחלקן פחות, חלקן שמות דגש על חלבונים, על הפחתת קלוריות, על ירקות ירוקים וכן הלאה.

מה שיש להיזהר ממנו הוא מדיאטות שייקים המבטיחות שתרדו דרסטית במשקל ובזמן קצר. נכון, זה החלום, אבל בדיוק בגלל מוכרים לכם אותו. על פי רוב, הדיאטות האלו אינן בריאות ועלולות לגרום נזקים.

ואפילו אם לא תינזקו מהן, יהיה קשה מאוד לעמוד בדרישות שלהן לאורך זמן, ואף אם תשיגו תוצאות – תתקשו מאוד לשמור עליהן לתקופה ממושכת.

את זה הבינו טוב מאוד בחברת הרבלייף, שמציעה דיאטת שייקים מאוזנת ובריאה, המספקת לגוף שלכם את ערכי התזונה הדרושים. גם אין זו דיאטה המבוססת אך ורק על שייקים, אלא בכלל על בנייה של הרגלי תזונה נכונים, הפעלות הגוף, ליווי מקצועי לאורך זמן, מענה לעניינים אישיים, ועוד.

שייקים כבסיס תזונתי לירידה במשקל

דיאטת שייקים של הרבלייף נועדה כאמור לספק לגוף את כלל ערכי התזונה הדרושים, עם תחושת שובע לאורך זמן. הערכה הבסיסית של הרבלייף כוללת שתי ארוחות שייקים ביום, כלומר ארוחות עשירות ברכיבי תזונה, מיקרו נוטריאנטים וחלבונים איכותיים, שהינן בריאות, מאוזנות ומשביעות.

אלו גם שייקים טעימים שאין שום בעיה להכין אותם, שמגיעים ביחד עם שייקר וכל מה שצריך, במגוון רחב של טעמים לבחירה, ואף ניתן להוסיף אליהם תבלינים, ירקות ופירות.

המחקרים של הרבלייף הובילו ליצירת ארוחות שייק שבהחלט יכולות להחליף ארוחה שמה ביום, בתור תפריט עם כמות קלוריות מוגבלת. כל מנה של שייק הרבלייף מכילה שלושה גרם סיבי תזונה, שמונה עשר גרם חלבון ועשרים סוגי מינרלים וויטמינים. בין היתר, השייקים מגיעים בטעמי וניל עוגיות, תות, שוקולד, וניל, פירות טרופיים, קפוצ'ינו ומלון, ויש גם שייק כשר.

מעבר לכך, לצד השייקים מקבלים גם מוצרים נוספים כמו משקה סיבי תזונה לסיוע ניקוי מערכת העיכול ולתחושת שובע, תרכיז אלוורה להרגעת מערכת העיכול והפחתת חומציות, ומשקה צמחי המזרז את חילוף החומרים ומשפר את רמת האנרגיה.

קרדיט תמונה FREEPIK

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *