פברואר 29, 2024

בשוק המקומי לא חסרים מוצרי דיאטה שאותן מציעות החברות השונות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הדיאטה אינה מתחילה ונגמרת במה שמכניסים לפה, עם כל הכבוד. למעשה, דיאטה טובה צריכה לשלב שינוי הרגלים לא טובים ובניית אורח חיים בריא ומאוזן, הכולל גם פעילות גופנית. בשורות הבאות נראה איך משלבים את המוצרים בדיאטה נכונה.

דוגמא מצוינת לדיאטה שבנויה נכון

כאשר בוחנים את הגישות של הדיאטות השונות ניתן לציין לטובה את הרבלייף ישראל , וזאת ממספר סיבות. קודם כל, מדובר בדיאטה המבוססת על שורה ארוכה של מוצרים, שבראשם עומדים השייקים. המשקאות מוצעים על ידי החברה בקשת רחבה של טעמים, והם כוללים 18 גרם חלבן, 3 גרם סיבי תזונה ו- 20 מינרלים וויטמינים שונים. אל השייקים אפשר גם להוסיף עוד תבלינים, פירות וירקות וליצור שלל מתכונים. בכל מקרה, הם מספקים לגוף תצרוכת טובה של מרכיבים, כולל סיבי תזונה התורמים למערכת העיכול,  ויכולים להחליף ארוחה עד שתיים ליום.

אל השייקים של הרבלייף מצטרפים עוד מוצרים מגוונים התורמים לבריאותו של הגוף תוך כדי שמירה על המשקל. יחד עם זאת, הגישה של החברה הולכת הרבה מעבר למוצרי התזונה, וזאת עם ראייה הוליסטית המסתכלת על מצבו הספציפי של כל מתאמן, על הרגליו ואורחות חייו, ושואפת לשנות אותם לטובה.

כך למשל, בהרבלייף מאמינים שדיאטה טובה אינה אומרת משטר קיצוני של ארוחות. זאת, לאור ההבנה שדיאטות קיצוניות עלולות דווקא לפגוע בבריאותו של הגוף, וממילא לפגום המוטיבציה וביכולת להגיע לתוצאות ולשמור עליהן לאורח זמן. לכן, בהרבלייף הולכים תמיד לקראת המתאמנים ובודקים איתם כיצד ניתן להתאים את השימוש במוצרי התזונה להעדפות שלהם. כך יוצרים שינוי הדרגתי ומאוזן שכל אחד ואחת יכולים לעמוד בו.

בנוסף, בהרבלייף חוזרים שוב ושוב על חשיבותה של פעילות גופנית, המהווה לדעת החברה חלק בלתי נפרד מהדיאטה. אכן, פעילות גופנית היא אבן יסוד לבריאות נפשית ופיזית טובה, שבלעדיה יהיה קשה בהרבה להגיע לתוצאות טובות בדיאטה ולשמור עליהן לאורך זמן. לשם כך, בהרבלייף בודקים את אורחות החיים של כל מתאמן, מלווים אותו לאורך 8 שבועות, מחברים אותו לקבוצות תמיכה, נותנים טיפים ועוד. כל זאת, בשביל לאפשר בחירה באורח חיים יותר בריא, המתאים ליכולותיו של המתאמן. 

קרדיט לתמונה Freepik

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *