יוני 13, 2024

חברת הרבלייף ידועה קודם כל בזכות מסלולי הדיאטה שלה, המתאימים לאנשים המעוניינים לחטב את גופם, להשיל במשקל, לספורטאים ולמפתחי גוף. בנוסף, החברה משווקת שורה ארוכה של מוצרים שחלקם מהווים חלק אינטגראלי ממסלולי הדיאטה ואחרים מהווים תוספים למטרות ולקהלים שונים. בשורות הבאות תוכלו לקרוא פרטים על כמה מוצרי הרבלייף מבין רבים אחרים.

מוצרים התומכים במערכת העיכול

בראש רשימת המוצרים עומד שייק הרבלייף, המהווה תחליף לארוחה ומספק לגוף מנה גדושה של מרכיבים חיוניים תוך שמירה על כמות קלוריות נמוכה ומדודה. יחד עם זאת, לאורך השנים הציגה הרבלייף מוצרים רבים נוספים, חלקם מיועדים למשל לסיוע לפעילות תקינה של מערכת העיכול. לדוגמא, אבקת משקה שיבולה שועל בטעם תפוח מכילה סיבים מסיסים העוזרים להסדרה של רמת הגלוקוז והאנרגיה בדם, וסיבים לא מסיסים העוזרים לתנועה של חומרים במערכת העיכול. באופן כללי, סיבי התזונה תורמים להפקת מירב הרכיבים מהמזון וגם טובים לעצירות. אליהם מצטרפת באבקה גם חומצת אמינו בשם קרניטין, התורמת להפקת אנרגיה משומנים ולהורדת משקל.

מוצרים התומכים בתוכנית הדיאטה

כאמור, ישנם מוצרים כמו שייק הרבלייף ומשקה אלוורה המהווים חלק בלתי נפרד ממסלול האימון, ויש מוצרים המהווים תוספת נלווית לפי בחירה. לדוגמא, צל-יו-יוז הוא תוסף המכיל שורה של ויטמינים ומינרלים כמו אשלגן וברזל, וכן את אצת הלמינריה. מדובר ברכיבים בעלי אפקטים מגוונים כמו הגדלה של מספר תאי הדם האדומים ואספקת החמצן לתאי הגוף, מניעת הצטברות עודפים של נוזלים, הטבת פעילותה של בלוטת התריס, חיזוק מערכת החיסון, ניקוי רעלים ועוד. 

עוד דוגמא שינזדרא, תוסף תזונה המתבסס על גרגירים של שינזדרא סינית וכולל גם סלניום, בטא קרוטן, ויטמין סי וויטמין אי. מרכיבים אלו מסייעים לשיפור העמידות של הגוף מול זיהומים ומתחים, להגנה על הכבד, להתגברות על עייפות ולהשלמת הצריכה המומלצת של ויטמין אי וסי.

משקאות מיוחדים עבור ספורטאים

כפי שצוין לעיל, התוכניות של הרבלייף מיועדות גם לספורטאים ולמפתחי גוף, לא רק לאנשים שרוצים להוריד במשקל. על כן, ישנה שורה של מוצרי הרבלייף המיועדים לספורטאים, כגון חטיפים, אבקות חלבון ומשקאות. דוגמא למשקה ספורטאים הינו פרו מקס, עשיר בחלבון ומתאים לשתיים אחרי אימונים אירוביים של כוח. במשקה יש 25 גרם חלבון לעידוד הצמיחה והתחזוקה של מסת השריר, וכן ברזל המסייע למטבוליזם ולייצור של תאי דם אדומים.

 

קרדיט לתמונות FREEPIK

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *