פברואר 29, 2024

כן, כל הנושא של שפיכה מוקדמת הוא לא כל כך נעים. מהצד האחד, אתה מעוניין לספק את זוגתך וליהנות מחיי מין מלאים, טובים ומהנים, אך השפיכה המוקדמת לא ממש מאפשרת זאת. מהצד השני, די מביך לדבר על זה עם בת הזוג, מה שמוביל לאי הבנות, אכזבות ותחושות לא נעימות במיטה. אבל האמת היא שיש לשפיכה מוקדמת כמה פתרונות שיכולים לעכב אותה, ולהעניק לך ולה עוד פרק זמן חשוב, נעים ומענג. 

טיפ ראשון – כמה פעולות שאפשר לעשות

אז הטיפ הראשון הוא שיש כמה מפעולות שתוכל לעשות כדי להגדיל את פרק הזמן עד לגמירה. קודם כל, מה שאפשר לעשות בזמנך הפנוי הוא קצת להתאמן. במילים אחרות, לאונן. אבל במקום להגיע לגמירה באופן מהיר, כאן בכל פעם צריך לעצור קצת לפני הגמירה, לתת למערכת טיפה הירגע, ולהמשיך הלאה. בדרך הזאת, אתה מתרגל את המערכת לעצור בזמן, ואתה גם מכיר את עצמך טוב יותר. דבר נוסף שתוכל לעשות הוא לאונן זמן מסוים לפני שקבעתם להיכנס למיטה, לעשות אהבה. אם תגמור לפני שתיכנסו למיטה המערכת תהיה רגועה יותר, וקיים סיכוי טוב שייקח יותר זמן עד שתגמור.

טיפ שני – יש כמה עזרים לשפיכה מוקדמת

הטיפ השני הוא להכיר כמה דברים שיכולים לעזור. ראשית, קיימים בשוק כמה תכשירים טבעיים שנועדו להגביר את האון הגברי, להאריך את זמן הזקפה ולשפר את הביצוע. לעיתים הם יכולים לסייע גם עבור שפיכה מוקדמת . הם אינם מצריכים מרשם רופא אך חשוב לוודא שמדובר ביצרן רציני, במוצרים מוכרים שנבדקו מדעית, מהו הרכב החומרים שלהם, ושאין להם תופעות לוואי.

עוד דבר שיכול להועיל הוא הקונדום. כן, הקונדום שמהווה אמצעי מניעה להיריון, יכול לעזור גם בשפיכה מוקדמת, פשוט כי הוא מקטין את החיכוך. שפיכה מוקדמת נוצרת עקב גירוי יתר ולכן קונדום המקטין גירוי יכול להועיל. יחד עם זאת, לא כולם מתחברים אל הפתרון הזה, וניתן להבין זאת. מלבד הקונדום, ישנם גם ם או משחות אלחוש, ששוב נועדו להקטין את הגירוי, וכדאי לבדוק האם הפתרון הזה מתאים לך.

טיפ שלישי – מה שבינך ובינה

לנשים לוקח יותר זמן לגמור מגברים. זוהי עובדה. בנוסף, מרבית הנשים אינן חושבות על עשיית האהבה כפי שגברים נוטים לדמיין. אז אם תשב (או תשכב) עם בת הזוג שלך לשיחה כנה, פתוחה ונינוחה ככל האפשר על הנושא, ייתכן מאוד שתגלה שישנם פתרונות יצירתיים, שיהיו מאוד מתאימים לה ויפחיתו את העול שאתה מרגיש שרובץ עליך. 

 

קרדיט לתמונות FREEPIK

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *