נובמבר 29, 2023

יוקר המחייה הפך את החיים בישראל למאתגרים ביותר: מחירי הדלק הולכים ומאמירים, שכירת דירה הופכת להיות מאתגרת ביותר ועל קניית דירה כמעט ואי אפשר לדבר. היום, כל בילוי מצריך הוצאה כספית לא קטנה ואפילו קניות בסופר כבר מחייבות תכנון מוקדם שאחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם נפרדים מסכום לא מבוטל של כסף.

כדאי גם לקרוא – ניוד קרנות פנסיה חדשות todaafinansit.co.il

בין שאתם רווקים, זוג, משפחה או ארגון – אי אפשר להתעלם מיוקר המחייה ההולך וגובר בארץ, דבר המצריך רבים לערוך מערכת סדרי עדיפויות שונה במהותה, למן המסד ועד הטפחות: כל ההוצאות צריכות להיכנס לפרופורציה, רבות מהן מוצאות מרשימת ההוצאות השוטפות ואם לא יצרתם לעצמכם מקור הכנסה פסיבית עד כה, סביר להניח שההוצאות והמחויבויות השונות אף הופכות לנטל בלתי נסבל.

יועץ פיננסי – המלווה לענייני יום יום

זה בדיוק המקום בו נכנס יועץ פיננסי של היום. תפקידו של היועץ הפיננסי הוא להכניס תבונה בכל הפעולות הקשורות בניהול הפיננסי וכמו כן, ללוות אתכם בתהליך של התמודדות בריאה יותר עם ההוצאות השונות, כמו גם עם השינויים שמצריכה העלייה ביוקר המחייה בשנים האחרונות.

במסגרת שירותי ייעוץ פיננסי תהיו צמודים לבר סמכא המנוסה ביצירת איזון כלכלי בכל משק בית באשר הוא. למעשה, רבים מאמינים כי שירותי ייעוץ פיננסיים רלוונטיים רק לארגונים, חברות ותאגידים בעוד שהלכה למעשה, הייעוץ הפיננסי הוא כמו קביים לכל אדם המתנהל ביום יום עם יותר מהוצאות בודדות.

ישראל – בין המדינות היקרות ב-OECD

העלייה ביוקר המחייה משפיעה על כל מדינות העולם המערבי. למרות העלייה הכוללת בכל המדינות המתקדמות, ישראל עדיין תופסת מקום של כבוד בפסגה. יוקר המחיה הישראלי עלה בצורה משמעותית גם ביחס למדינות אחרות בארגון, וזאת למרות שסל ההכנסות, המתייחס לגובה המשכורת הממוצעת, נותר בעינו בעשורים האחרונים. במילים אחרות, אפשר לומר כי ישראלים מוציאים יותר (הרבה יותר) ומכניסים את אותו סכום כבר מספר עשורים.

שירותי הייעוץ הפיננסי המוענקים על ידי איש מקצוע בתחום, בעל ניסיון והיכרות עם המדד בישראל, עם יוקר המחיה, עם ניהול משק בית וארגונים, מכיר את האותיות הקטנות ויכול להוביל אתכם בסבך הג'ונגל הישראלי – הם למעשה גלגל ההצלה של המשפחה הישראלית הממוצעת.

למרות זאת, משקי בית רבים עדיין רואים בשירותי הייעוץ הפיננסי תחום השמור לארגונים בלבד. עם העלייה ביוקר המחייה והתרבות ההוצאות השוטפות של כל משפחה, שירותי ייעוץ פיננסי הם לא פחות מגלגל הצלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *