פברואר 29, 2024

אם אתם מתלבטים בין כושר באינטרנט לבין אימון קבוצתי, או אולי ביקור בחדר הכושר לשם שינוי, אתם חייבים לקחת בחשבון כמה היבטים שישליכו ישירות על מהות האימון שלכם, על התוצאות ועל הדרך עצמה. כי כידוע, הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה הסופית – המשיכו לקרוא לאימון נכון.

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים בין אימוני כושר באינטרנט לבין אימונים קבוצתיים, אימונים בחדר הכושר, ואולי בכלל אימונים בפארק השכונתי בפלורנטין. ככה או ככה, בין אם תבחרו בשיטת אימון כזאת או אחרת, אנחנו רוצים שתיקחו בחשבון דבר אחד – אימונים, לא משנה איזה סוג, מצריכים אמביציה ובכמויות ממנה. ללא התמדה הנובעת מאמביציה, יהיה קשה להניע. בתוך כך, הנה כמה טיפים לגיוס אמביציה:

יעדים ריאליים: התחילו בקטן ובנו את דרככם למעלה בצורה בריאה ותקינה.

שגרת אימונים ואוכל: באופן כללי, נסו שלא להתחייב יותר מדי לשגרת אימון אינטנסיבית מיד, אלא להתחייב קודם כל לבחירות אכילה בריאות יותר. אם יש צורך להסתייע בשירות ייעוץ תזונתי אונליין, הרי שזה מומלץ.

תוכנית מסודרת: אל תתנו לעצמכם להיות המומים מאינסוף אפשרויות של אימוני ספורט, אלא במקום זאת, ערכו תוכנית שתוכלו לעקוב אחריה ולדבוק בה.

מעקב: מעקב אחר שגרה קבועה יכול להתבצע באינטרנט או באמצעות שיחה עם מאמנת כושר אישית, שתוכל לעזור לקבוע איזה סוג של תרגילים יהיו הטובים ביותר עבור המטרות שלכם.

מהו אימון כושר אונליין ומה יתרונותיו?

בדיוק כפי שהוא נשמע, אימון כושר אונליין מהווה אימון ספורט אשר מבוצע בצורה מקוונת, כלומר באינטרנט. בתוך כך, ניתן לחלק את אימוני הכושר האלו ל-2 סוגי אימונים עיקריים:

כושר אונליין ב-LIVE: אלו הם אימוני כושר מקוונים אשר בד"כ מועברים במסגרת של אימונים קבוצתיים. ברוב המקרים אלו הם אימונים המועברים בשידור חי בזום או באמצעים אחרים.

כושר אונליין מוקלט עם מאמנת אישית: אימוני כושר אונליין עם מאמנת כושר אישית בד"כ כוללים שיעורים מוקלטים, בהם ניתן לצפות בכל רגע ובכל מקום, מה שהופך אותם לנוחים מאוד.

אם אתם יודעים שהלו"ז שלכם עמוס מאוד, ולא בטוח שיהיה לכם זמן להתכוונן לשיעורים בלייב, כנראה שאימונים מוקלטים יהיו עדיפים עבורכם.

מהו אימון קבוצתי אונליין?

גם הם, כפי שהם נשמעים, אימונים קבוצתיים אונליין הינם אימונים המועברים על ידי מאמנת כושר אישית במסגרת של קבוצת אנשים. האימונים האלו יכולים להתקיים ב-LIVE ב-ZOOM או בכל אמצעי אחר המעביר וידאו + סאונד. באופן כללי, אימונים אלו כוללים כמה יתרונות מובהקים:

אמביציה: תוכלו לקבל השראה ואמביציה משאר המתאמנים בקבוצה.

תחרותיות: ידוע כי יצר התחרותיות יכול להוביל להישגים גבוהים יותר, מה שמתבטא מאוד במסגרות של אימונים קבוצתיים.

תמיכה נפשית: כאשר אתם מתאמנים באימון קבוצתי, אתם יכולים לקבל את התמיכה הפרקטית והרגשית שייתכן שאתם צריכים, מאת חברי הקבוצה האחרים.

לסיכום, בין אם אתם צריכים יועצת תזונתית או מאמנת כושר אישית, ההמלצה הכי נכונה היא קודם להתאים לעצמכם את המסגרת שבה תתאמנו. לאחר מכן, תבחרו את המאמנת המתמחה בשיטות האימונים המועדפים עליכם. והכי חשוב, בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *