נובמבר 29, 2023

דנה אובדת עצות לחלוטין בכל הנוגע לשיער שלה. יש לה באופן טבעי שיער די מתולתל, ומגיל צעיר היא לא ממש מבינה איך להתסדר איתו. השיער שלה עבה, מלא מאד ונוטה להתנפח. הפתרון שלה לאורך השנים היה לרסן אותו בשלל דרכים. כשהיתה ילדה תמיד קלעה אותו לצמה, בחטיבת הביניים בחרה בגולגול מרושל ובתיכון החלקה להחליק את שערה בשלל מחליקים בחום, מפן ועד למחליקי שיער שונים. בשנים האחרונות היא משתמשת במברשת שיער שמחליקה את שיערה בחום. כתוצאה מהשימוש הרב בחום על שיערה, הוא הפך לשביר ויבש.

"שרפתי לעצמי את השיער". זה המשפט שהיא הולכת איתו וכמובן שישנן נשים רבות שיכולות להזדהות איתו. מה נשים לא יעשו כדי להשיג את השיער המושלם, היפה, החלק והרך שרואים בסרטים? הכל. גם במחיר של פגיעה בשיער. וזה חבל מאד.

לשמחתנו, טכנולוגיית עיצוב השיער הולכת ומתפתחת בקצה מטורף וכיום אין כבר שום צורך במכשירים יקרים שעושים נזק לשיער או בחומרים כימיים קשים שמחלישים את שיערך ומהווים סכנה בריאותית!

אז מה לעשות?

החלקת קרטין משקמת היא פתרון מושלם עבור מי שרוצה שיער חלק ונוח לתפעול ומעוניינת לשקם את שיערה משנים של התעללות בשלל חומרים ומכשירים. ההחלקה המשקמת מכילה חומרים טבעיים שלא רק שנותנים לך את השיער שחלמת עליו אלא גם עוזרים לך לשקם אותו ולהחזיר אותו לימי הזוהר שלו!

אם זה כל כך קל, אז למה יותר נשים לא בוחרות בהחלקת קרטין משקמת?

קודם כל, יותר נשים ממה שאת חושבת בוחרות בהחלקת קרטין משקמת. דבר שני, אלה שעוד לא עושות את זה פשוט לא מכירות את האפשרות הזאת. וזה חבל. הן ממשיכות לשרוף ולייבש את שערן במקום לעבור לאפשרות הקלה, הבריאה והיעילה ביותר.

מהי החלקת קרטין משקמת?

החלקת קרטין משקמת מורכבת מחומרים אורגניים, מועשרת בויטמינים, מינרלים וחומרים נוספים שטובים לשיערך ועוזרים לו להשתקם ולהפוך משביר ופגום לחי. גמיש, מלא ובריא. את ההחלקה מניחים על השיער ומייבשים במכשיר מיוחד שלא פועל על חום – דבר נוסף שתורם להיותה של שיטה זו הבטוחה והבריאה ביותר. מכיוון שאכן מדובר בשיטה טבעית, היא דורשת תחזוק אחת למספר חודשים. התחזוק קל מאד והיתרון הגדול שלו הוא שהוא ממשיך להזין את שיערך בכל הטוב שהחלקת קרטין משקמת יכולה להציע.

נשמע מעולה. מה חשוב שאדע לפני שאני מתחילה?

ראשית, חשוב שתוודאי שהשיטה בה בחרת מאושרת על ידי משרד הבריאות. אפשר לבדוק את זה בקלות באינטרנט. שנית, כדי להתייעץ עם איש מקצוע לגבי ההחלקה המתאימה לך ולשיערך. סוגי שיער שונים במצבים שונים דורשים טיפול שונה. מעצב שיער מקצועי ואמין יידע לתת לך אתכל התשובות.

למידע נוסף החלקתקרטין.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *