יוני 13, 2024

היתרונות הם ברורים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מוהל רופא על פני מוהל רגיל שאינו רופא, הוא היכולת של המוהל הרופא להשתמש בחומרי הרדמה מקומית. באופן כזה נחסך מהתינוק שלכם סבל רב, והמקום למעשה מתעורר לחיים רק לאחר שהכאב כבר חלף.

מוהל רופא הינו רופא לכל דבר אשר עבר הסמכה להיות גם מוהל. מדובר באדם אשר עוסק באופן קבוע באחד התחומים ברפואה, ומתוך תחושת שליחות ומצווה הוא החליט להיות גם מוהל.

למעשה, זהו בדיוק האדם אשר תרצו שיבצע את הברית של הבן שלכם. מוהל רופא יודע כיצד לבצע את הברית באופן המהיר ביותר, המקצועי ביותר, והפחות מכאיב לתינוק.

סיבלו של התינוק הרך

כולנו כבר היינו בבריתות בהן התינוק לא הפסיק לבכות אפילו לרגע. מדובר בלחץ גדול עבורו, ברעש גדול, בהמון אנשים בבת אחת, וכמובן, בפעולה מאוד מאוד מכאיבה. מדובר למעשה בפעולה כירורגית לכל דבר, אשר אדם בוגר לא היה מסוגל לעמוד בה ולעבור אותה ללא הרדמה. אם כך, מדוע עלינו לגרום לתינוק סבל, ולהכריח אותו לעבור פעולה כה מכאיבה? התינוק הרי לא יכול לספר לנו כמה כואב לו. הוא יכול רק לבכות. ומי שהיה בבריתות יודע כמה התינוקות בוכים.

חומרי הרדמה רפואיים

מוהל רופא הוא היחיד אשר רשאי להשתמש בחומרי הרדמה מקומית. לפי מצב העניינים, המוהל הרופא יחליט האם להעביר את חומרי ההרדמה לאזור הברית באמצעות מזרק, או באמצעות משחה מאלחשת. כל מקרה לגופו.

לאחר ביצוע ההרדמה המקומית, ניתן לבצע את הברית ללא כל חשש שנגרם סבל או כאב לתינוק. התינוק עדיין עשוי לבכות, אך יהיה זה בשל המהומה סביבו, הסיטואציה המפחידה, האנשים החדשים, והתזוזות הרבות שהוא חווה. אך מדובר בבכי מסוג אחר לגמרי. זהו בכי של בהלה, ולא בכי של כאב.

החלמה ללא כאב

גם ההחלמה מהברית היא מהירה הרבה יותר כאשר מרכיב הכאב אינו משולב בה. חשבו על זה, בסופו של דבר התינוק כמעט לא מרגיש מה שעוללנו לו באיבר. הוא אמנם יחווה רגישות במקום, אך לא תהיה לו אותה הטראומה של הכאב החד אותו הוא יחווה ללא הרדמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *